Vi i Lørenskog Husflidslag er glade for at vi endelig kunne arrangere julemarked igjen, etter 3 års koronapause!
Markedet ble holdt i helgen 3.-4. desember 2022, og vi hadde i år 52 utstillere som solgte sine egne håndlagede produkter. Et enormt utvalg av varer - og ingen sak å finne julegaver til både voksne og barn her!
Vi håper våre utstillere var fornøyd med eget salg.
Barna kunne kjøre med hest og vogn, og den stadige køen tydet på at dette var populært. De kunne også delta på juleverksted med å lage forskjellig julepynt, og her var det yrende liv hele tiden.
Kafébesetningen sørget for at alle fikk hva de ønsket av julegrøt, pølser, vafler, kaffe og brus, og ute på tunet stekte vi sveler som ble solgt sammen med gløgg. Stadig lang kø her også!
Vi er glade for at så mange tok turen til markedet i år, og ønsker velkommen tilbake i 2023!